Pridať inzerát

Odborný predajca do oddelenia bytových doplnkov

SCONTO Nábytok s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacPonúkame mesačnú mzdu vo výškey 750,-€, ktorá sa skladá zo základnej mzdy 700,-€ a osobného ohodnotenia 50,-€. K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné príplatky.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

○ Predaj bytových doplnkov na ploche obchodného domu
○ Starostlivosť, doplňovanie a prezentácia tovaru na zverenom úseku predaja
○ Doplňovanie tovaru a jeho prezentácia

○ Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
○ Nástupné školenie predajných zručností
○ Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

○ SŠ vzdelanie
○ Prax v maloobchode a znalosť sortimentu je výhodou
○ Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
○ Dobré komunikačné schopnosti
○ Orientáciu na dosahované výsledky
○ Ochotu pracovať v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase a počas víkendov

Spoločnosť predávajúca nábytok a bytové doplnky cestou obchodných domov po celej Európe

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nová 10/8144
917 01 Trnava