Pridať inzerát

Predajca kuchýň

SCONTO Nábytok s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 2 000 EUR/mesiacPonúkame nástupnú mzdu vo výške 1000,- €. K uvedenej mzde sa pripočítajú zákonné príplatky . Po skúšobnej dobe (zapracovaní) prechod na provízny systém odmeňovania. Horná hranica tvojho zárobku nie je limitovaná.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme teba, ak si ten:
○ ktorý vie aktívne oslovovať zákazníkov a nečaká až si ho nájde zákazník sám
○ ktorý si chce zarobiť a netají sa tým
○ ktorý je komunikatívny, presvedčivý a dôsledný vo svojej práci
○ ktorý vie naplno využiť svoje kreatívne a predajné schopnosti

Čo konkrétne budeš robiť?
○ vytvárať návrhy interiéru v grafickom programe
○ tvoriť cenovú kalkuláciu pre zákazníka
○ vytvárať plány inžinierskych sietí
○ úzko spolupracovať so zákazníkom ohľadom zamerania kuchyne
○ všetko potrebné ťa (počas skúšobnej doby) naučíme

○ Po skúšobnej dobe (zapracovaní) prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou. Výška záleží iba na tvojej šikovnosti
○ Nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
○ Naučíme ťa plánovať v 3D grafickom programe Carat
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach
○ Firemné večierky

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

○ Prax v oblasti predaja výhodou
○ Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
○ Dobré komunikačné schopnosti
○ Orientácia na dosahované výsledky

Spoločnosť predávajúca nábytok a bytové doplnky cestou obchodných domov po celej Európe

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Živčic
Tel.: +421253488851
E-mail: poslať životopis