Pridať inzerát

Odborný predajca nábytku obchodného domu v Žiline

SCONTO Nábytok s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 800 EUR/mesiacPonúkame mzdu vo výške 800,-€ (ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 770,-€ a osobného ohodnotenie vo výške 30,-€). K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné príplatky.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborného predajcu:
○ ktorý vie aktívne oslovovať zákazníkov a nečaká až si ho nájde zákazník sám
○ ktorý si chce zarobiť a netají sa tým
○ ktorý je komunikatívny, presvedčivý a dôsledný vo svojej práci

○ Po zapracovaní prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou
○ Nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu, avšak vzhľadom na veľký počet kandidátov nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky stanovené požiadavky. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

○ Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
○ Dobré komunikačné schopnosti
○ Orientáciu na dosahované výsledky

Spoločnosť predávajúca nábytok a bytové doplnky cestou obchodných domov po celej Európe

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Živčic
Tel.: +421253488851
E-mail: poslať životopis