Pridať inzerát

Produktový manažér - technická podpora predaja

Schomburg Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybničná, 831 06 Vajnory, Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od schopností, skúseností a vzdelania kandidáta
  • Termín nástupu: 01/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- produktové poradenstvo pre zákazníkov, projektantov;
- technická podpora obchodných zástupcov;
- príprava, vedenie prezentácií a seminárov;
- zaškolenie realizačných firiem na aplikáciu jednotlivých materiálov;
- zabezpečenie technického posudzovania a certifikácie stavebných výrobkov – komunikácia s TSÚS;
- analýza príčiny vzniku vád a reklamácií, vypracovanie návrhov na ich odstránenie;
- komunikácia s centrálou v nemeckom / anglickom jazyku;
- marketing a technická dokumentácia – preklady z nemčiny / angličtiny, príprava prospektov, technických listov apod.;
- zastupovanie spolupracovníkov v prípade práceneschopnosti a dovolenky

- stabilná práca na plný úväzok v skvelom, úspešnom tíme;
- zázemie medzinárodnej spoločnosti s viac ako 70 ročnou tradíciou;
- motivujúce platové podmienky;
- služobné vozidlo aj na súkromné použitie;
- perspektívne podmienky profesionálneho rozvoja

Kontaktovať a volať na pohovor budeme iba vybraných uchádzačov. Vopred sa ospravedlňujeme záujemcom, ktorých neoslovíme, ich osobné údaje automaticky zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- aspoň 3 roky praxe s podobným zameraním;
- dobrá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom nevyhnutná, znalosť angličtiny výhodou;
- samostatná práca na PC (MS Office, AutoCAD);
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita, komunikačné schopnosti;
- ochota cestovať v rámci SR (na stavby, za zákazníkmi) ako aj do Nemecka (školenia v sídle materskej firmy)

Sme 100%-ná dcérska a distribučná spoločnosť výrobcu stavebných materiálov so sídlom v Nemecku. Na Slovensku pôsobíme od roku 1990. Zameriavame sa najmä na stavebné hydroizolácie, obnovu a rekonštrukciu historických budov, opravu betónových konštrukcií, priemyselné podlahy, potery, pokládku obkladových prvkov, ako aj na chémiu pre betonársky priemysel. Aktuálne hľadáme pre našu bratislavskú kanceláriu produktového manažéra / manažérku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov