Pridať inzerát

Vodič LKW na MKD

Schnellecke Transport Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Česko, Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 762 EUR/mesiacUVÁDZANÁ MZDA JE ZÁKLADNÁ NÁSTUPNÁ HRUBÁ MZDA BEZ OSOBNÉHO OHODNOTENIA, PRÍPLATKOV A CESTOVNÝCH NÁHRAD - DIÉT.
  • Termín nástupu: PO DOHODE
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transport tovaru zväšča pre automobilový priemysel v rámci Európskej únie. Prevažujúce destinácie: Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Česká republika, Slovenská republika.

° Nový a moderný vozový park
° Ťahače Man, Mercedes, Iveco LNG, Scania LNG triedy Euro 6 s nadštandardnou výbavou
° Moderný komunikačný systém so zabudovanou rýchlou a spoľahlivou navigáciou
° Automatické mýtne jednotky
° Služobný telefón
° Kompletné zaškolenie
° Pohodlné pracovné oblečenie
° Osobný prístup ku každému zamestnancovi
° Pravidelné vyplácanie mzdy a cestovných náhrad (do 11teho dňa v mesiaci)
° 13. plat
° Náborový príspevok 300 € (po skúšobnej dobe)
° Mimoriadne bonusy (optimálna spotreba, flexibilita)
° Vernostný bonus
° Preplácanie lekárskej prehliadky, psychotestov a karty KKV
° Turnusy 3 + 1 (DE, CZ, SK, HU, AT)
° Parkovanie súkromného auta v stráženom areáli firmy v Lozorne

Pred nástupom do práce absolvuje každý uchádzač osobný pohovor u nás v sídle firmy v Lozorne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

° karta KKV
° psychotesty
° lekárska prehliadka

° dochvíľnosť
° zodpovednosť
° nadšenie pre prácu

Spoločnosť Schnellecke Transport Slovakia s.r.o. poskytuje služby v oblasti dopravy a špedície, je dcérskou spoločnosťou koncernu Schnellecke Group pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov