Pridať inzerát

Servisný technik AUT (Košice)

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik zabezpečuje servis zariadení pre PLC, pohony, frekvenčne meniče. Hlavnými úlohami servisného technika sú:
1. Zabezpečovanie záručného a pozáručného servisu, ktorý garantuje firma Schneider Electric svojim zákazníkom
2. Predaj servisných služieb
3. Aktívne ponúkať servisné činnosti pre koncových zákazníkov (EU)
4. Realizovať periodické prehliadky
5. Vykonávať činnosť na servisnom oddelení za účelom poskytovania spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
6. Zodpovedať za realizované servisné zásahy
7. Vybavovať technické reklamácie

Veľký výber e-learning školení
Životné poistenie
Kafetéria systém benefitov 510 EUR/ročne
4 sick days
Home office
Služobné vozidlo
Benefity pre rodinu a iné

Vopred vám ďakujem za záujem pracovať pre Schneider Electric Slovakia.
Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady pre obsadzovanú pracovnú pozíciu.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť spracovaná v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

2 roky prax v elektrotechnike, skusenosti s PLC, a frekvenčnými meničmi
vyhlaška 718 min. paragraf 22
Aktívny vodič

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva vyše 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
Distribúcia elektrickej energie
Priemyselná automatizácia a riadenie
Automatizácia a bezpečnosť budov
Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov