Pridať inzerát

Obchodný inžienier/ka

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu pre Digital energy hľadáme dynamického a skúseného obchodného inžiniera alebo inžienierku so znalosťou riešení v elektrotechnickom odvetví a automatizáciou.
Obchodný inžinier pracuje so zákazníkmi vo zverenom segmente trhu za účelom uzatvárania obchodov a dosiahnutia, aby si zákazníci prideleného segmentu osvojili Schneider riešenia, stotožnili sa s nimi a propagovali ich použitie v odbornej verejnosti.
Vyhľadáva a rozširuje okruh zákazníkov v súlade s obchodnou politikou spoločnosti.
V spolupráci s ostatnými oddeleniami sleduje obchodné prípady a projekty až do úplnej realizácie a k spokojnosti zákazníka.

Veľký výber e-learning školení
Motivujúca mzda
Štvrtročné bonusy
Služobné vozidlo
Životné poistenie
Kafetéria systém benefitov 510 EUR/ročne
4 sick days
Home office
Benefity pre rodinu

Vopred vám ďakujeme za záujem pracovať v spoločnosti Schneider Electric Slovakia.

Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, vedomosti a predpoklady na voľné miesto.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení tendra skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, stavebné, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- predchádzajúce skúsenosti na obchodnej pozícii sú nevyhnutné a v oblasti elektrotechnickej, stavebnej, technickej sú preferované
- skúsenosti v automatizácii, regulácii, riešeniami pre riadenia budov
- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- zameranie na zákazníka
- proaktivita, tímový duch, zameranie na dosahovanie cieľov

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva vyše 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
Distribúcia elektrickej energie
Priemyselná automatizácia a riadenie
Automatizácia a bezpečnosť budov
Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karadžičova 16
821 08 Bratislava