Pridať inzerát

Montážny pracovník

Schindler Dunajská Streda a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacK základnej mzde sa poskytujú bonusy pri splnení stanovených podmienok. Možnosť zárobku až 1000€/brutto.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia komponentov výťahov (montáž, balenie)
- samokontrola kvality vyrábaných komponentov
- obsluha testerov ako aj iných prístrojov a zariadení
- evidovanie výroby v systéme SAP
- práca v trojzmennej prevádzke
- nebudete počítať nachodené kilometre
- jednoduchá, fyzicky nenáročná práca

- mesačný dochádzkový bonus 50€ (vzdialenosť viac ako 20km)
- mesačný výkonnostný bonus 80€
- ročný bonus (13.mzda)
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- vianočný bonus
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
- motivačný bonus "Nájdi svojho kolegu" až do 350€
- vernostný bonus
- bonus pri životnom jubileu
- vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila pošlite nám životopis. Vopred ďakujeme za porozumenie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zmysel pre detail
- precíznosť

Skupina Schindler, založená vo Švajčiarsku v roku 1874, je popredným svetovým poskytovateľom výťahov, eskalátorov a stým súvisiacich služieb. Riešenia mobility Schindler presúvajú každý deň viac ako 1,5 miliardy ľudí na celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí viac ako 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Schindler Dunajská Streda a.s. vyrába výťahové systémy a mechanické komponenty pre európsky trh. Naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu je Schindler jedným z globálnych lídrov v tomto odvetví.
Schindler Dunajská Streda a.s., založená v roku 2013. V súčasnosti má 600 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami odvodenými od inovatívnych výrobných a IT technológií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov