Pridať inzerát

Teamleader technikov kvality výroby

Schindler Dunajská Streda a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ variabilná časť mzdy vo výške 350 EUR
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamicky rastúceho kolektívu hľadáme skúseného teamleadra alebo teamleaderku pre tím technikov kvality, ktorý/á bude:
*zodpovedať za riadenie a koordináciu zvereného tímu vo všetkých požadovaných kontrolných procesoch a jeho vyhodnocovanie (KPI).
* dohliadať na dodržiavanie zásad BOZP, OPP a ochrany životného prostredia v súlade s internými predpismi spoločnosti.
*zaisťovať bezproblémový chod kontrolných operácií a pomôcť tak našej spoločnosti v dosahovaní kvantitatívnych a kvalitatívnych cieľov.

Teamleader/ka naďalej vykonáva bežné pracovné operácie ako technik kvality, pričom tiež plní základné úlohy a zodpovednosti tím lídra - na tieto povinnosti má vyhradené cca 50% svojho pracovného času:
*vykonávať kontrolu kvality podľa štandardov systému kvality a podľa nariadenia nadriadeného pracovníka
*vykonávať náhodné kontroly kvality
*vykonávať kontrolu kvality vstupných materiálov do výrobného procesu
*zabezpečovať, že výrobné procesy sa realizujú na predpísaných zariadeniach (stroje, nástroje)
*prijímať informácie o odchýlkach a zmenách, realizovať korekcie a opravy v spolupráci so zodpovednými pracovníkmi
*zabezpečovať evidenciu informácií v programe Q system
*podpora pri auditoch kvality ( MPC, Mock-up, SQA, SCA)

* práca s 8h pracovným časom, ktorý je flexibilný, nejedná sa o smenovú prácu
* mesačný bonus za dochádzku
* mesačný výkonnostný bonus
* príspevok na cestovanie do práce (pri bydlisku nad 20 km od firmy)
* 13. plat
* vianočný bonus
* stravné lístky
* motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
* firemné akcie
* práca s modernými technológiami
* možnosť ďalšieho profesijného rastu

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

* skúsenosť s vedením tímu
* predchádzajúca skúsenosť v oblasti kontroly kvality resp. na podobnej pozícii vo výrobnej firme, ideálne v spracovaní kovov - strihanie, ohýbanie, montáž mechanických častí
* znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov

Founded in Switzerland in 1874, the Schindler Group is a leading global provider of elevators, escalators and related services. Schindler mobility solutions move more than 1.5 billion people every day all over the world. Behind the company's success are over 65,000 employees in more than 100 countries.

Schindler Dunajská Streda a.s. manufactures elevator systems and mechanical components for the European market. Our products adhere to the highest quality standards, making Schindler one of the global leaders in the industry.
Established in 2013, Schindler Dunajská Streda a.s. currently counts 500 employees, who work with state-of-the-art equipment derived from innovative manufacturing and IT technologies.
We are committed to offering our employees the opportunity to grow and develop their skills. Our work environment is modern, people-oriented, stable and safe, allowing our employees to focus on manufacturing products that are at the forefront of innovation.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schindler Dunajská Streda a.s.
Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda