Pridať inzerát

Statik oceľových konštrukcií / Statical Engineer

Scheuch s.r.o.

  • Miesto práce: Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMesačný plat je uvedený ako spodná hranica a jeho konečná výška sa bude odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba statických systémov v spolupráci s konštrukčným a projektovým tímom
- statické výpočty plechových a prútových oceľových konštrukcií
- tvorba statických posudkov v nemeckom a anglickom jazyku
- poradenstvo a podpora predaja vo fáze projektových ponúk a realizácie

- zaujímavý vzdelávací program v materskej spoločnosti v Rakúsku
- kolegovia, ktorí ťa radi a ochotne zaškolia
- príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- profesionálne pracovné podmienky (práca s najmodernejšími technológiami)
- možnosť kariérneho rastu
- interné kurzy cudzích jazykov (NJ, AJ)
- plne hradená strava v kantíne a ovocie 1x v týždni zadarmo
- flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu tzv. Home Office
- sociálny program (firemné akcie a výlety aj s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, koncoročný večierok, príspevok na dopravu a pod. )

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

FE software - Pokročilý
SCIA Engineer - Pokročilý
Simcenter Femap - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobrá priestorová predstavivosť, technické myslenie
- vzdelanie alebo skúsenosti z oblasti strojárstva, stavebníctva
- odborné skúsenosti s používaním softvérov pre výpočet statiky plechových a prútových oceľových konštrukcií
- veľmi dobrá znalosť príslušných zákonov a noriem, najmä EUROCODE
- znalosti FE Software: SCIA / Simcenter Femap s Nastran
- znalosti MS Office
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, prispôsobivosť, tímová práca
- komunikačné schopnosti v nemeckom a anglickom jazyku
- ochota cestovať (školenie v materskej spoločnosti v Rakúsku)

poločnosť Scheuch patrí už 50 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov