Pridať inzerát

Skladník

SCHENKER s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Balkán, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/hod.Dochádzkový bonus, nadštandardné nočné príplatky nad rámec zákona, príspevok na dopravu do práce a ročný bonus.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykládka/nakládka tovaru z/do kamiónu z/na príjmovú plochu
• Kontrola kompletnosti tovaru
• Skenovanie zásielok na príjem a výdaj
• Príjem a výdaj z a do skladu
• Uskladnenie označeného tovaru
• Vedenie paletového konta
• Práca s VZV a paletovým vozíkom
• Práca v dvojzmennej prevádzke

- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- sezónne benefity (vitamínové balíčky, extra letný príspevok na stravné lístky, a iné.)
- vyber si svoj benefit (zdravie, rodina, relax a dôchodok)
- možnosť kariérneho rastu
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax na VZV minimálne 2 roky nutnosť
• Prax s prácou so skenerom je výhodou
• Fyzická spôsobilosť
• Bezúhonnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť
• Ochota pracovať

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov