Pridať inzerát

Brigádnicka výpomoc do skladu

SCHENKER s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Opatovská cesta, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.Vrátane nočných príplatkov.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického tímu hľadáme zodpovedných brigádnikov.
Máš chuť si privyrobiť popri svojej práci, vysokoškolskom štúdiu alebo prispieť do rodinného rozpočtu?

Tvojou úlohou bude:
- asistencia pri vykládkach na hrane vozidla,
- skenovanie vykladaných zásielok
- hlásenie smeru pokračovania zásielok
- práca s paletovým vozíkom a skenerom
- Upratovanie skladových priestorov
- Práca v Košiciach - Opatovská cesta

-práca vhodná ako vedľajší príjem
- dlhodobá brigáda na nočnej smene - vrátane nočných príplatkov
- nočná smena : 22:00 – 06:00 max
-brigáda len v pracovných dňoch (nie je nevyhnutné pracovať denne - ale dodržiavať dohodnuté pravidelné smeny)

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax s prácou so skenerom je výhodou
• Fyzická spôsobilosť
• Bezúhonnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť
• Ochota pracovať
• Schopnosť dostaviť sa do prace vlastnou prepravou

Sme globálna transportná a logistická sieť.
Ročne doručíme len cestnou dopravou takmer milión zásielok, čo z nás robí najväčšieho cestného prepravcu v Európe. Silní sme aj v leteckej, námornej a železničnej preprave. Európa, Ázia, Amerika, Austrália či Afrika? Sme kdekoľvek, kde potrebujete vyzdvihnúť alebo doručiť tovar.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov