Pridať inzerát

Referent oddelenia námornej prepravy

SCHENKER s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta. K pozícii prináležia aj ročné odmeny.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu! Práca vhodná aj na skrátený úväzok, prípadne miesto výkonu práce Bratislava alebo Košice. Homeoffice po úspešnom zaučení.

Tvojou zodpovednosťou bude:
- zabezpečovanie námornej prepravy pre pridelených klientov a sledovanie priebehu prepravy
- aktívny kontakt so zákazníkmi, výkon pracovných povinností v súlade s pokynmi zákazníkov a internými smernicami
- riešenie vzniknutých problémov v rámci medzinárodnej prepravy
- vystavovanie cenových ponúk a fakturácia, kontrola došlých faktúr a dobropisov
- nákup prepravy z externého prostredia, objednávanie služieb osvedčených prepravcov
- aktívna komunikácia s námornými spoločnosťami
- vedenie evidencií o špedičnej činnosti a údajov v jednotlivých pozíciách
- spracovávanie všetkých štatistických hlásení a evidencií
- riešenie reklamácií v súlade s platnými internými predpismi
- kontrola nákladov a výnosov jednotlivých obchodných prípadov
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti (colná deklarácia, sklad, finančné oddelenie..)
- zastupovanie kolegov v prípade dovolenky, OČR, PN a pod. (disponuje)
- plní pokyny priameho nadriadeného v súvislosti so svojou pracovnou náplňou

- práca v profesionálnom tíme a v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- finálne dohodnutá mzda závisí o Vašich skúseností
- možnosť kariérneho rastu
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- príspevok na rekreačný pobyt
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika a preprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti námornej prepravy nutná
- ideálny kandidát má výborné komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie so silnou prozákazníckou orientáciou
- ochota učiť sa a pracovať na sebe
- orientácia na detail a schopnosť po sebe skontrolovať prácu
- schopnosť pracovať pod tlakom v dynamickom prostredí námornej prepravy
- ochota a schopnosť pracovať v tíme
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutná

Sme globálna transportná a logistická sieť.
Ročne doručíme len cestnou dopravou takmer milión zásielok, čo z nás robí najväčšieho cestného prepravcu v Európe. Silní sme aj v leteckej, námornej a železničnej preprave. Európa, Ázia, Amerika, Austrália či Afrika? Sme kdekoľvek, kde potrebujete vyzdvihnúť alebo doručiť tovar.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 94
851 01 Bratislava
www.dbschenker.com/sk