Pridať inzerát

Executive Assistant

SCHENKER s.r.o.

  • Miesto práce: Kopčianska 94, 851 01 Petržalka, Bratislava V
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme budúceho kolegu/kolegyňu!

Náplňou práce bude:
• Komunikácia s vedením spoločnosti v AJ alebo NJ
• Administratívna podpora vedenia
• Plánovanie stretnutí, porád
• Podpora pri vybavovaní služobných ciest (letenky, hotely)
• Tvorba reportov
• Evidencia zmlúv a archivácia dokumentov

Čo ponúkame okrem nižšie uvedených benefitov?
Stabilná spoločnosť pre nás nie je len slovné spojenie ale každodenná realita. Chránime si našich zamestnancov a odmeňujeme lojalitu.

Práca je obsadzovaná na polovičný úväzok.

- ovocie (alebo iné osvieženie) na pracovisku každý deň
- príspevok zamestnávateľa na stravovaciu kartu nad zákonný limit
- home office
- program "reccomend a friend"
- rôzne finančné bonusy pri životných jubileách

Ďakujeme za prejavený záujem. Váš životopis starostlivo zvážime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Office 365 - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- doťahovanie úloh do konca
- komunikačné schopnosti
- nutnosť AJ alebo NJ - každodenná komunikácia

Sme globálna transportná a logistická sieť.
Ročne doručíme len cestnou dopravou takmer milión zásielok, čo z nás robí najväčšieho cestného prepravcu v Európe. Silní sme aj v leteckej, námornej a železničnej preprave. Európa, Ázia, Amerika, Austrália či Afrika? Sme kdekoľvek, kde potrebujete vyzdvihnúť alebo doručiť tovar.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 94
851 01 Bratislava
www.dbschenker.com/sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Gáborová
E-mail: poslať životopis