Pridať inzerát

Dispečer

SCHENKER s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Opatovská cesta, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacFinálna mzda uchádzača bude závisieť od skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho tímu. Ak ty hľadáš prácu, kde sa nechceš nudiť, chceš sa neustále vzdelávať, si otvorený výzvam, baví ťa práca v tíme, si kreatívny a rád navrhuješ riešenia, nevadí ti skoršie vstávanie a chceš kariérne rásť, tak toto ti ponúkame. Tvoj bežný týždeň predstavuje práca v ktorej:
• Identifikuješ požiadavky zákazníkov, kontroluješ ich platobnú schopnosť, pripravuješ a predkladá im cenové ponuky.
• Hľadáš potenciál na využitie služieb Schenker, radíš, navrhuješ riešenia, ponúkaš alternatívy, pomáhaš riešiť problémy.
• Pri spracovaní zásielok rešpektuješ interné inštrukcie.
• Pri nákupe prepravy vyberáš spoľahlivých prepravcov.
• Komunikuješ s prepravcami spoločnosti.
• Práca je v dvojzmennej prevádzke 4:00 – 12:30 a 9:00 – 17:30
• Plánuješ rozvozy v rámci východného Slovenska
• Pripravuješ potrebné dokladov
• Hľadáš dodatočné dopravné kapacity
• Spracúvaš agendu súvisiacu s prepravou, koordinuješ a kontroluješ plnenia objednávok
• Zadávaš dáta do systému
• Operatívne riešiš problémy a zmeny
• Monitoruješ polohy prepravných vozidiel, komunikuješ s vodičmi

- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- finálne dohodnutá mzda závisí o Vašich skúseností
- možnosť kariérneho rastu
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia, sezónne nanuky
- sezónne benefity v podobe vitamínov, rúšok a pod.
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate jej kritériá, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vaše osobné údaje budú zlikvidované v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s prepravou v námornej alebo leteckej doprave je výhodou
- výborné komunikačné, organizačné zručnosti a pro-zákaznícka orientácia
- schopnosť po sebe kontrolovať prácu
- proaktívny prístup a ochota učiť sa
- užívateľská znalosť MS Office (Outlook, Excel - základné formátovanie a funkcie)
- pracovitosť, svedomitosť
- schopnosť komunikovať s prepravcami

Sme globálna transportná a logistická sieť.
Ročne doručíme len cestnou dopravou takmer milión zásielok, čo z nás robí najväčšieho cestného prepravcu v Európe. Silní sme aj v leteckej, námornej a železničnej preprave. Európa, Ázia, Amerika, Austrália či Afrika? Sme kdekoľvek, kde potrebujete vyzdvihnúť alebo doručiť tovar.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Gáborová
E-mail: poslať životopis