Pridať inzerát

Vedúca / Vedúci malého oddelenia logistiky s nemčinou

SCHAUMANN SLOVENSKO, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Černyševského 26, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacnaviac 13. plat a ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
  • Termín nástupu: 1. 10. 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká obchodná firma pôsobiaca na Slovensku vo výžive hospodárskych zvierat hľadá novú kolegyňu, kolegu na pozíciu vedúcej / vedúceho malého oddelenia logistiky s výbornou nemčinou do kancelárie v Bratislave Petržalke.

Pracovná náplň:
- denné riadenie oddelenia logistiky s dvoma referentkami pre logistiku
- zabezpečenie hlavných úloh logistiky a vedenie porád oddelenia
- zabezpečenie priebežného vecného odsúhlasovania dokladov pre hlavnú účtovníčku
- mesačné uzávierky logistiky do 5.-ho dňa nasledujúceho mesiaca
- riadenie zásob v centrálnom sklade, inventúry skladov
- komunikácia v nemčine s kolegami z koncernu ohľadom objednávok tovaru a dopravy
- optimalizácia nákladov na dopravu a exspirovaný tovar
- riadenie zadávania kmeňových údajov tovaru, cien a odberateľov
- čiastočná úloha referenta pre logistiku: telefonické preberanie zákaziek od farmárov, zabezpečenie denného rozvozu tovaru na farmy, objednávanie tovaru, zadávanie kmeňových údajov
- práca v informačnom systéme SAP modul sales & distribution
- iniciatíva a kreativita pre postupné zlepšovanie procesov na oddelení a v SAP
- komunikácia v nemčine s kolegami z koncernu ohľadom zmien nastavení SAP
- príprava podkladov pre konateľa a audítorov

rodinná atmosféra
stabilné prostredie
samostatná kancelária
vlastné parkovanie
firemný relax víkend

Motivačný list a životopis posielajte emailom na [email protected] Ozveme sa len vyhovujúcim uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

manažér logistiky a zásobovania + vedúci oddelenia

Počet rokov praxe

3

pozitívne myslenie, dobrá nálada
spoľahlivosť, dochvíľnosť, zmysel pre poriadok
schopnosť viesť podriadených
schopnosť určiť priority pri nedostatku času
orientácia na zákazníka
skúsenosti s informačným systémom pre logistiku
prekonávanie technických problémov s nadhľadom
skúsenosť s SAP výhodou
znalosť angličtiny výhodou
strojopis výhodou
ochota cestovať cca 3 dni do roka (inventúra, porada)

Dcérska spoločnosť nemeckého koncernu pôsobiaceho vo viac ako 40 krajinách vo výžive hospodárskych zvierat a bioplynových staníc, ktorá na Slovensku už 27 rokov úspešne radí vo výžive chovateľom dojníc a ošípaných a dodáva farmám krmivá a konzervačné prípravky na konzerváciu všetkých druhov krmív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Martin Kráčmar
E-mail: poslať životopis