Pridať inzerát

Svářeč CO2 s ubytováním v nové ubytovně

Schäfer - Menk s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-sever, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 47 000 - 55 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUPNÍ MZDA OD 47 000,-KČ + NÁSTUPNÍ BONUS 25.000,-Kč

Sídlíme jen 14 minut od centra Plzně v Dýšiné. Svařujeme konstrukce a komponenty pro stavební stroje. Daří se nám a rozrůstáme se. Pracujeme s moderními stroji. Svařujeme metodami: 135, 136, 121. Využíváme v hojné míře také automatizaci a robotizaci. Svařujeme materiály: S355, S960QL, S1100QL a jemnozrnnou ocel.

Možnost přesčasů, které výrazně navýší celkovou měsíční mzdu!

Neváhejte se nám ozvat!

Co budete dělat:

  • sestavovat a svařovat dle výkresové dokumentace
  • zhotovovat součásti z plechů a profilů z oceli
  • kontrolovat provedené sváry a dodržovat pravidla kvality
  • dodržovat nastavená pravidla z oblasti BOZP

Co potřebujete:

  • min. odborné vzdělání zakončené výučním listem nebo maturitou v technickém oboru (strojírenství)
  • platný svářečský průkaz
  • zkušenosti se svařováním CO2 nutné
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost, zodpovědnost, zručnost a pečlivost

Jaké benefity nabízíme:

  • v prvních dnech po Vašem nástupu se Vás ujmou naši školitelé. Budete seznámen s firmou a umožníme Vám případné rozšíření svářečské certifikace
  • užijete si 25 dní zasloužené dovolené
  • odměníme Vás za věrnost a loajalitu
  • ubytovat se můžete přímo v prostorách firmy, pěšky 5 minut na pracoviště
  • přispějeme Vám na ubytování
  • přispějeme Vám na penzijní připojištění
  • také na dopravu a stravování
  • zúčastníte se firemních akcí
  • dle pracovních výsledků můžete obdržet mimořádné prémie a navýšení mzdy
  • zvýšení kvalifikace a možnost dalšího vzdělávání je u nás samozřejmostí

Nastoupit můžete kdykoliv.

Životopis nemusíte zasílat, ale můžete. Prostě zavolejte a domluvíme se tel. č.: +420 608 732 103. Těšíme se na Vás.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano