Pridať inzerát

Koordinátor logistiky dodávok a distribúcie

SCHAEFFLER

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie a 25% prémie)
  • Termín nástupu: 2022-07-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie nakládky tovaru v spolupráci s oddelením dopravy a špedíciami
  • Evidencia vývozu (áut, počet paliet, hmotnosť), vrátanie obalového materiálu, evidencia vyťaženia vozidiel
  • Archivácia ložných listov, expedičných dokladov
  • Dátové a organizačné spracovanie expedície u priamych dodávok k zákazníkovi, vrátane
  • Odosielanie balíkov a súrnych zásielok špedičnými firmami
  • Spolupráca na koordinácii činností personálu expedície
  • Komunikácia s dopravcom a odbytovým personálom
  • Spracovanie zákazníckych portálov
  • 2 voľné pracovné pozície z toho 1 na zástup počas MD/RD

D
  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Informácie o výberovom konaní

štúdium manažmentu výroby, logistické procesy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment výroby, logistika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika výhodou

  • ÚSO, VŠ vzdelanie I. stupňa v oblasti manažmentu výroby a logistiky výhodou
  • Skúsenosti v oblasti logistiky výhodou
  • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni B1
  • MS Office, SAP výhodou
  • Analytické myslenie a riešenie problémov
  • Samostatnosť v rozhodovaní
  • Komunikačné a argumentačné schopnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov