Pridať inzerát

HR Business Partner

SCHAEFFLER

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacponúkaná mzda v závislosti od seniority a odbornosti kandidáta
  • Termín nástupu: 2021-11-02

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 implementuje HR procesy do všetkých stupňov riadenia

zabezpečuje jednotnú komunikáciu, interpretáciu a realizáciu HR procesov

flexibilne reaguje na dianie na pridelených pracoviskách

podporuje riadiacich zamestnancov všetkých stupňov riadenia v účinnej realizácii HR procesov

komunikuje so zástupcami zamestnancov a rieši vzniknuté situácie

zabezpečuje proces International Transfers vzhľadom na koncernové smernice

dohliada na správne prideľovanie pohyblivých zložiek mzdy

rieši témy pracovnej disciplíny na zverených pracoviskách

koordinuje prípadné presuny personálu na zverených pracoviskách

Dôchodkové doplnkové sporenie

Príspevok na bývanie

Príspevok na dopravu

Ďalšie finančné bonusy

Závodná reštaurácia

Jazykový príplatok

Jazykové kurzy platené podnikom

Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje

ukončené VŠ vzdelanie I., príp. II. stupňa

aktívna znalosť anglického, príp. nemeckého jazyka podmienkou, min. úroveň B2

znalosť práce v MS Office, SAP výhodou

profesijná prax a skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov podmienkou

praktické skúsenosti s aplikovaním Zákonníka práce a pracovného práva podmienkou

komunikatívnosť, prezentačné zručnosti

schopnosť samostatne vyhodnotiť a riešiť vzniknuté problémy

zodpovednosť

zmysel pre tímovú prácu

flexibilita

odolnosť voči stresu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov