Pridať inzerát

Koordinátor controllingu GRIR

SCHAEFFLER

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy 10%
  • Termín nástupu: 2021-07-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 monitoring účtov GR/IR pre zverené  Európske spoločnosti

analýza množstevných rozdielov medzi príjmom tovaru a zaúčtovaným dokladom

príprava reportov pre kooperujúce oddelenia

 intenzívna komunikácia s oddeleniami logistiky, nákupu a účtovníctva na vyriešení rozdielov

implementácia nových spoločností

podpora RPA procesov

Dôchodkové doplnkové sporenie
Stravné lístky
Nadčasy vo forme náhradného voľna
Jazykové kurzy platené podnikom
Preplácanie nadčasov
Príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Svoje žiadosti môžete posielať do 31.5. 2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredoškoské s maturitou / vysokoškolské vzdelanie, pozícia vhodná aj pre absolventa

ekonomické vzdelanie

anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

MS Office - pokročilý, dôraz na MS Excel  - pokročilý

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti