Pridať inzerát

Toolchain Developer

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 250 EUR/mesiacjunior od 1250€/mesiac, senior od 1500€/mesiac + variabilná zložka – seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete radi v medzinárodnom prostredí? Máte skúsenosti s niekoľkými programovacími jazykmi? Chcete si poprípade zlepšiť svoje programovacie zručnosti a naučiť sa viac o tvorbe embedded softvéru pre oblasť automotive?

Pripojte sa k nášmu novému tímu softvérových inžinierov a rozviňte s nami svoju kariéru.

Vaša náplň práce (po zaškolení)

v oblasti embedded softvéru pre oblasť pohonných jednotiek:

  • údržba interne vyvinutých SW nástrojov napísaných v programovacích jazykoch Java, Python a C++ a bežných skriptovacích jazykoch využívaných pre tvorbu embedded softvéru pre oblasť mechatronických produktov
  • neustále zlepšovanie SW nástrojov a ich adaptácia s ohľadom na nové požiadavky
  • tvorba dokumentácie k softvéru a školenia interných používateľov

E-MOBILITY SCHAEFFLER

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba

Ak máte záujem o túto pozíciu, zašlite nám svoje CV a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, automobilové inžinierstvo, elektrotechnika ale iný príbuzný odbor (napr.;informatika, fyzika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - pokročilý
C++ - pokročilý
Java - pokročilý
Python - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobrá znalosť aspoň jedného z nasledovných: C++, Python, Java
  • C# / LUA / Java script/ C – výhodou
  • Znalosť typických formátov súborov, ktoré sa využívajú v oblasti embedded softvéru v automotive, ako napr. hex-, A2L-, DCM-, DBC-files - výhodou
  • skúsenosti s vývojom embedded softvéru - výhodou
  • znalosť nástrojov na kompiláciu SW (ideálne GNU make) - výhodou
  • nemecký jazyk  - výhodou

Spoločnosť Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. je spoločnosť so strojárskym portfóliom výroby, ktorá sa zameriava sa na výrobu guľkových ložísk, ložiskových jednotiek a ložiskových systémov pre oblasť Automotive a Industry. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Schaeffler, bola založená v roku 1999 v Kysuckom Novom Meste a v súčasnosti zamestnáva viac ako 4300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto