Pridať inzerát

Zvárač hliníka 131 MIG , Zámočník

SCBC, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie hliníka metódou 131 MIG, hrúbka materiálov do 12mm v rôznych polohách, práca je v malom kolektíve na hale.

Čítanie technických výkresov
Skladanie do celkov podľa výkresovej dokumentácie

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v zahraničí
Dobré finančné ohodnotenie €20.-EUR/hod. na živnosť
Zabezpečenie ubytovania v mieste výkonu prác

V prípade Vášho záujmu nám,prosím,zašlite štrukturovaný životopis v slovenskom,prípadne anglickom jazyku a kópie platných medzinárodných certifikátov na e-mailovú adresu j.filarsky@scbc.sk. V prípade,že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od jeho doručenia, dali sme prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúce pracovné skúsenosti v odbore
Platné medzinárodné zváračské certifikáty pre metódy zvárania hliníka č.131 MIG
VCA/SCC certifikát výhodou/ prípadne vieme zabezpečiť/
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
Samostatnosť a zodpovednosť

Naša spoločnosť dlhodobo pôsobí na holandskom trhu. Obsadzujeme pracovné pozície v strojárenskom priemysle so zameraním na pozície zvárač, strojný zámočník, montér.

Na Slovensku sa venujeme poľnohospodárskej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Puškinova 1155/16
091 01 Stropkov