Pridať inzerát

Špecialista náhradných dielov a systémov údržby Scania CER

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ďiaľničná cesta 2, 903 01 Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacMinimálne 1.400,- EUR mesačne (brutto), v závislosti od seniority uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou, asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
• Analýza dát o predaji náhradných dielov podľa potrieb importéra alebo dílerskej siete
• Úprava cenníkov náhradných dielov a analýza cien
• Správa systémov evidencie údržby vozidiel a aktualizácia nevyhnutných údajov (ceny dielov a pod.)
• Komunikácia prípadných zmien systémov a školenie užívateľov. Riešenie prípadných deviácií a úprava systémov v spolupráci s centrálnym tímom vo Švédsku
• Príprava rôznych typov plánov údržby vozidiel
• Aktívna spolupráca s ďalšími kolegami v rámci servisného oddelenia, ako aj z iných oddelení Scania CER (Slovensko, Česko, Maďarsko)

Pozn. pozícia sa obsadzuje ako zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky.

• Pestrá práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
• Práca v príjemnej tímovo-orientovanej atmosfére v rámci regiónu
• Podpora rozvoja zamestnancov: možnosť vzdelávania a jazykových kurzov
• Multisport karta a iné benefity
• Mobilný telefón, počítač
• Bezplatné občerstvenie na pracovisku (nápoje, ovocie)
• Stravné nad rámec zákona
• Flexibilná pracovná doba, možnosť práce aj z domu

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali svoj profesijný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti na administratívnej pozícii
• Skúsenosti s analýzou dát a reportingom sú prednosťou
• Skúsenosti v rámci automobilového segmentu sú výhodou
• Plynulá znalosť slovenského alebo českého jazyka je podmienkou
• Požadovaná je aktívna znalosť maďarského a anglického jazyka
• Vysoká úroveň ovládania práce s programami MS Office, predovšetkým MS Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie a pod.)
• Výborné analytické zručnosti
• Komunikačné schopnosti, schopnosť tímovej spolupráce
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov, zodpovednosť a samostatnosť

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov