Pridať inzerát

Skladník (Senec)

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda min. 1000,- EUR (brutto) / mesačne v závislosti od seniority uchádzača + odmeny na základe bonusovej schémy prislúchajúcej k pozícii
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovať na optimalizácii aktivít v procese poskytovania servisných služieb.
- Zabezpečovanie procesu od objednávania dielov až po dodanie dielov včas a nákladovo efektívnym spôsobom, a podpora predaja dielov.
- Zabezpečenie vysokej dostupnosti, minimálneho viazaného kapitálu a následne podpora dodatočného predaja na maloobchodnej úrovni.
- Snaha o dobre organizovaný a nákladovo efektívny sklad.
- Neustále zlepšovanie spôsobu práce pri skladovaní náhradných dielov.

Pracovná doba je organizovaná v 12 hodinových zmenách, striedavo v krátkom a dlhom týždni.

- práca vo významnej stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a školení, zvyšovanie kvalifikácie
- práca v profesionálnom kolektíve
- Multisport karta

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesijný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou na VZV
- základné technické vedomosti
- prax v automobilovom priemysle- výhodou
- prax v skladovom hospodárstve-nutná
- znalosť konštrukcie motorových vozidiel
- práca s manipulačnou technikou
- orientácia na potreby zákazníka
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná cesta 4570/2A
903 01 Senec