Pridať inzerát

Vzduchotechnik - TPP nórska zmluva

Scandic Work s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nórsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiacHodinová mzda je 170 NOK netto.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vzduchotechniky v bytových jednotkách. Montáž vzduchotechniky na projektoch v Nórsku. Práca na základe výkresov.

Hradená cesta do Nórska a ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Nórsko.
Životopis prosím zašlite na [email protected] .
V životopise uveďte pracovné skúsenosti. Uveďte aj úroveň anglického jazyka.
Pracovná pozícia je na zamestnanecký pracovný pomer, zamestnanec je od prvého dňa nahlásený v Nórsku, kde sú platené aj odvody a dane. Cesta a ubytovanie v cene.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich dané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 rokov

Anglický jazyk výhodou, aspoň jeden z dvojice.
Auto výhodou, nie podmienkou.
Čítanie projektovej dokumentácie.

Spoločnosť Scandic Work, s.r.o. dlhoročne spolupracuje s obchodnými partnermi v Nórsku, na Slovensku a v rámci celej Európy v oblasti stavebníctva a strojárstva a sprostredkovania práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov