Pridať inzerát

Stavebný robotník

SaxuM RB s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 000 EUR/mesiacOdmeny, bonusy v závislosti od úspešnosti stavebnej zákazky.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Debnenie, betónovanie,viazanie výstuže

Ubytovanie

Pokiaľ to myslíte s prácou seriozne a chcete pracovať vo výbornom kolektíve ,len váhate lebo nemáte skúsenosti naberte odvahu a dajte o sebe vedieť. Odpovieme každému

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivost, chuť učiť sa nové veci a zručnosti, lojalita, odolnosť voči stresu.

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa hlavne výstavbou železobetónových konštrukcií , mostov, tunelov. Realizujeme stavby na Slovensku s dodržaním platnej legislatívy, STN a EN . Veľký dôraz kladieme hlavne na kvalitu, termín a spokojnosť investora.