Pridať inzerát

Od 1400€ Operátor výroby / kontrola kvality - Topoľčany

SAVYZA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LM international s.r.o. ponúka dlhodobú prácu na pozíciu Operátor/ka výroby budete pred vyrábať jednotlivé diely alebo montovať a kompletizovať svetlomety v 3-zmennej prevádzke.

Náplň práce:
- Pred výroba jednotlivých dielov a montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha zariadení na pred výrobe (vstrekolisy, lakovacie linky a pokovovacie zariadenia)
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek

Pre bližšie informácie nás môže kontaktovať na naše mobilné čísla prípadne email:

[email protected]

Brániková 0911 802 801, Čmiková 0910 550 150

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Variabilná zložka mzdy do výšky 15% po nástupe, po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%
- Príplatky podľa ZP
- Mimoriadna odmena za víkendovú zmenu nadčas 50€
- Dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300€
- Finančná odmena pri pracovných jubileách od 150-500€
- Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69€
- Zabezpečená firemná doprava – pohodlný odvoz a dovoz do práce
- Čisté a bezpečné pracovné prostredie
- Odmena za odporučenie známeho
- Príspevok zo sociálneho fondu na kartu Benefit Plus
- Odmena za inovatívne nápady a zlepšovacie návrhy
- Príležitosti ku kariérnemu rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť poskytuje služby mechanické triedenie a úprava súčiastok a ich častí lepením, lakovaním, brúsením.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Králiková
Tel.: +421911802801
E-mail: poslať životopis