Pridať inzerát

Skladník

SAVE-TECH, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiacmzdové podmienky sa budú odvíjať podľa predchádzajúcich pracovných skúsenosti
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie došlého tovaru, manipulácia s tovarom, naskladnenie tovaru, príprava expedície tovaru zákazníkom
- zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru na sklade

• zázemie spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a ponukou kvalitných produktov
• stály pracovný pomer, práca na plný úväzok
• odborné zaškolenie
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• prácu v mladom dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť SAVE-TECH spol. s r.o. bola založená v roku 1999 za účelom poskytovania služieb v oblasti automatizácie. Ponúkame kompletný balík služieb pre strojárenské firmy, ktoré majú ciele minimalizovať prevádzkové náklady na CNC zariadeniach. V roku 2018 sme otvorili divíziu trieskového obrábania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov