Čašník / Čašníčka v Hoteli SATEL*** Poprad - aj skrátený úväzok / dohoda

SATEL-SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mnoheľova 825, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá individuálne s prihliadnutím na PRAX a SKÚSENOSTI kandidáta (4,50 - 6,00 EUR/hodina netto). Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce. V SEZÓNE spolu s odmenami minimálne 900€/mesiac netto.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MOŽNOSTI PRÁCE:
dlhý/krátky týždeň
len pracovné dni
len raňajky 6 hodín/deň
len víkendy
len letná sezóna
NÁPLŇ PRÁCE:
Príprava raňajok, obedov, večerí a coffee breakov.
Obsluha hostí na odbytových strediskách - stravovanie, spoločenské akcie, konferencie.
Dodržiavanie gastronomických a hygienických zásad.
Zodpovednosť za kvalitu služieb.
Kontrola tovarových zásob a hlásenie požiadaviek na objednávanie tovaru.

Možnosť poskytnutia dočasného ubytovania ZDARMA.

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 20.8.2022.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.
Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené.
KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie
pro-zákaznícky prístup
zodpovednosť
ovládanie zásad obsluhy
zdravotný preukaz

Hotel SATEL*** v Poprade je jeden z úspešných a najviac navštevovaných hotelov v podtatranskom regióne s vysokým hodnotením spokojnosti hostí z dôvodu podstatného zlepšenia poskytovaných služieb a výrazných rekonštrukcií izieb a interiérov hotela, viď www.hotelsatel.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov