Pridať inzerát

HR Administrator – Trainee

SAS Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacPonúkaná základná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností + možnosť získať polročné bonusy (podľa dosiahnutých výsledkov)
  • Termín nástupu: 1.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť ponúka ročnú stáž pre čerstvých absolventov vysokej školy (ukončený II. stupeň vysokoškolského štúdia v roku 2022)
a príležitosť získať skúsenosti v HR na pozícii:

Počas 12 mesiacov budete mať možnosť naučiť sa niektoré HR procesy, akými sú:
Výber a prijímanie zamestnancov
Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
Odmeňovanie zamestnancov
Práca s dochádzkovým systémom
Administratívna podpora HR oddelenia
Komunikácia so zamestnancami

Ponúkame Vám prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na 1 rok
Skúsený a dynamický pracovný tím
Príležitosť získať cenné skúsenosti za relatívne krátky čas
Možnosť získať polročné bonusy - podľa dosiahnutých výsledkov
Možnosť uplatnenia po skončení trainee kontraktu
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom a aj anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika a manažment, ekonómia alebo psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čerstvo ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v obore personalistika a manažment, ekonómia alebo psychológia
Jazykové znalosti - Anglický jazyk aktívne – podmienka
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Schopnosť pracovať v dynamickom a rýchlo sa meniacom prostredí
Ochota učiť sa nové veci, tímovosť a ochota priložiť ruku k dielu
Príjemné vystupovanie, precíznosť, zmysel pre detail, zameranie na zákazníka
Výborné komunikačné zručnosti

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Člen skupiny Forvia
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov