Brigáda - Bratislava DNV - Podpora HR pri vstupe do spoločnosti

SAS Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihenď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame výhodnú brigádu študentom vysokej školy.

Náplň práce:
Zabezpečenie merania teploty pri vstupe do budovy a v priestoroch spoločnosti.
Rozdávanie ochranných rúšok zamestnancom.
Usmerňovanie návštev pri vstupe do budovy z dôvodu COVID opatrení.

Práca sa vykonáva v čase od 5:00 do 22:00 hod (PO - PI) - počas tohto času sa striedajú 2 až 3 brigádnici.
Približne na 20 hodín týždenne. Min 3 - 4 krát za týždeň (Pondelok - Sobota).

Váš životopis a motivačný list posielajte na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Zodpovednosť
Samostatnosť
Dochvílnosť

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: SAS interior modules - a Faurecia company.
Od januára 2020 je SAS 100% dcérskou spoločnosťou spoločnosti Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Opletalova 71
841 07 Bratislava 49