Pridať inzerát

Stavební klempíř pro práci v Malmö - Švédsko(jih)

Saras Bygg Södra

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Malmö, Švédsko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 - 3 500 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SBS hledá Stavebního klempíře pro práci v Malmö- Švédsko (jih) pro realizace střech

Náplň práce:

klempířská práce - střechy, Zhotovování stavebních klempířských výrobků, jako jsou střešní žlaby, háky, odpadní trouby a dílce plechových krytin, spojování dílů z plechů a profilů mechanickými a lepenými spoji a měkkým pájením, Montáž, osazování a opravy plechových krytin střech…

Co požadujeme:

  • -vyučení v oboru
  • -praxe min. 2 roky
  • -poradit si s hliníkem, mědí i titanzinkem, znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastnosti, samostatnost, řešení komplikací bez stresu
  • -nebát se výšek
  • -ŘP sk. B
  • -AJ jazyk

Výhodou bude, pokud budete umět

  • -výhodou znalost ostatních profesí (tesařina a pokrývačina)
  • -schopnost se naučit švédsky- velkou výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • -výhodné platové podmínky
  • -možnost profesního růstu
  • -možnost výdělku 20.000-30.000 SEK
  • -ubytování
  • -prémie
  • -nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku.

Nebo nás kontaktujte skrze náš formulář na našich stránkách

Adresa: Saras bygg Södra, Scheelegatan 3A, 212 28 Malmö

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity