Pridať inzerát

Floor Manažér v talianskej reštaurácii DA ANDREA

Sapori Italiani s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Majakovského 9, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 200 EUR/mesiac(netto) práca na zmeny: krátky/ dlhý týždeň
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a dohliadanie na plynulý chod prevádzky
- Komplexná starostlivosť o hostí
- Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, udržiavanie čistoty a vysokých štandardov
- Vedenie tímu, kontrola činnosti zamestnancov, príprava rozpisu zmien, výber nových - zamestnancov
- Zodpovednosť za finančnú hotovosť
- Zabezpečenie vystavovania uzávierok pokladne
- Zodpovednosť za otvorenie a uzavretie prevádzky
- Prijímanie objednávok, organizácia prípravy, realizácie a zúčtovania gastronomických akcií
- Prijímanie rezervácií, e-mailová komunikácia
- Komunikácia s dodávateľmi, obch. zástupcami, účtovníckou firmou a personalistkou
- Kontrola kvality objednaného tovaru, preberanie tovaru, riešenie reklamácií
- Dodržiavanie HACCP štandardov a bezpečnostných predpisov

- pravidelné školenia
- motivačné finančné ohodnotenie
- zamestnanecká strava
- zamestnanecké zľavy na tovar

Životopisy s fotkou zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladnica OBERON - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
- orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- odolnosť voči stresu
- schopnosť riešiť akútne situácie s chladnou hlavou
- platný zdravotný preukaz

Reštaurácia pod vedením najznámejšieho talianskeho kuchára na Slovensku Andrea Ena.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov