Pridať inzerát

Marketingový špecialista - senior

SAPIENTIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Daxnerovo námestie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000,-€ v závislosti od pracovných skúseností
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštitút zdravia a krásy FRAIS a PAIN CLINIC centrum liečby bolesti hľadá marketingového špecialistu, ktorý má rád nové výzvy a nemonotónnu prácu. Marketingová práca v zdravotníctve je plná výziev a zaujímavých projektov, ktoré veľakrát potrebujú netradičné riešenia. Naša spoločnosť hľadá nového kolegu, ktorý sa nebojí hands-on práci a realizácií projektov, či už menších kampaní na sociálnych sieťach alebo väčšej produkcií.

Náplň práce:
☑ Spolupráca na tvorbe marketingovej stratégie a brand stratégie pre dve značky FRAIS a PAINCLINIC
☑ Podpora tvorby obchodnej stratégie, cenových ponúk, analýz a reporting
☑ Príprava a realizácia marketingového plánu
☑ Realizácia a zlepšovanie marketingových aktivít spoločnosti
☑ Uvádzanie nových produktov a služieb na trh
☑ Komunikácia s dodávateľským reklamnými, online a mediálnymi agentúrami (web, print, media)
☑ Podpora predaja, nadväzovanie obchodných vzťahov v zahraničí
☑ Tvorba prezentačných materiálov a správa účtov na sociálnych sieťach (FB, Instagram...) na dennej báze
☑ Tvorba, koordinácia webovej komunikácie a jej optimalizácia (organická i platená). (Kampane FB, Instagram, Google)
☑ Realizácia marketingových aktivít v termínoch: koordinácia, monitoring, analýza efektivity
☑ Event marketing- príprava a koordinácia akcií pre partnerov a klientov, organizácií interných akcií pre zamestnancov, vyhľadávanie a účasť na odborných zdravotníckych a beauty eventoch doma aj v zahraničí
☑ Spolupráca pri vytváraní stratégie riadenia online návštevnosti na webových stránkach
☑ Príprava podkladov a aktualizácia obsahu marketingových materiálov v tlačenej podobe
☑ Príprava a komunikácia PR aktivít písanie článkov a blogov
☑ Príprava a hodnotenie newsletterov
☑ Riadenie stratégie v oblasti Influencer Marketing a Sponzoring
☑ Kontrola plnenia marketingového plánu z pohľadu rozpočtu
☑ Riadenie prieskumov trhu a prieskumov spokojnosti zákazníkov
☑ Upevňovanie a postavenie značiek na trhu

budú prezentované na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Facebook Ads Manager - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, flexibilita, kreativita, samostatnosť, orientácia na detail a výkon

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov