Pridať inzerát

Vedúci predajne/showroomu

Sanika group s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jarmočná, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 500 EUR/mesiac13.plat, bonusy/prémie, provízie z predaja.
  • Termín nástupu: 1.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem objednávok a ich komplexné spracovanie.
Komunikácia so zákazníkmi, budovanie vzťahov s VIP klientmi.
Vypracovanie cenových ponúk na základe individuálnych požiadaviek klientov.
Komplexná zodpovednosť za výsledky, štatistiky a reporty.

Bonusy/prémie, provízie z predaja, mobilný telefón, zľava na firemné produkty/služby, firemné akcie/teambuildingy, občerstvenie na pracovisku, možný 13.- plat, vzdelávacie kurzy, školenia.

Informácie o výberovom konaní

Pohovory s uchádzačmi sa uskutočnia cez SKYPE.
Následne nutný osobný pohovor v Trenčíne.
Vybraný uchádzač bude v školiacom procese cca 2 týždne v Trenčíne, kde bude mať zabezpečené ubytovanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WORD, EXCEL, POWERPOINT - pokročilý

Pre našu novootvorenú pobočku v Košiciach hľadáme ambiciózneho, zodpovedného a samostatného kolegu, ktorý zaistí reprezentatívne služby a poskytne profesionálny prístup jestvujúcim a potencionálnym klientom v oblasti predaja víriviek a swim spa.

Požiadavky :
- skúsenosť s priamym predajom aspoň 2 roky
- komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti na profesionálnej úrovni
- ochota pracovať aj v sobotu od 9-12 hodiny

Vírivé vane, swim spa, sauny

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sanika group s.r.o
274
913 11 Veľké Bierovce