Pridať inzerát

Samostatný účtovník

Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda je orientačná a závisí od skúseností uchádzača. Okrem mesačnej mzdy máme atraktívny systém zamestnaneckývh bonusov.
  • Termín nástupu: by agreement

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom zabehnutom tíme na ekonomickom oddelení v centre Galanty privítame skúseného účtovníka / účtovníčku s anglickým jazykom na komunikatívnej úrovni. Táto príležitosť ponúka možnosť uplatniť znalosti slovenskej účtovníckej legislatívy v prostredí logistickej spoločnosti SAMSUNG SDS. Máte predpoklady pridať sa k nam? Dajte nám o sebe vedieť formou životopisu!

- vedenie účtovníctva spoločnosti a správa účtovnej agendy
- príprava a spracovanie DPH
- zostavovanie mesačných a ročných závierok
- pravidelný interný a externý reporting
- kontrola účtovných operácií podľa štandardov a platnej legislatívy
- komunikácia s audítormi, štátnymi inštitúciami
- pravidelné reportovanie manažmentu spoločnosti

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- možnosť kombinovať prácu v kancelárii a home - office na základe dohody s nadriadeným
- veľmi zaujímavá a dynamická práca s možnosťou kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra na pracovisku
- systém zamestnanecných benefitov (poukážky k narodeninám, Vianociam, príspevok na III. pilier, loyalty bonus ai.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické (účtovníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii samostatného účtovníka min. 2 roky
- znalosť platnej účtovnej a daňovej legislatívy
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- minimálne úkončene stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- znalosť MS Office na pokročilej úrovni,
- výhodou je skúsenosť s prácou v SAPe

Samsung SDS Global SCL Slovakia s.r.o. is a subsidiary of Samsung group provides IT and logistics services in Slovakia. The company is entering partnerships with over 300 logistics service providers that have over 110,000 shipping routes worldwide.
Samsung SDS provides consulting across all areas, from SCM planning to logistics execution, and Cello-based logistics process innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov