Pridať inzerát

Recepčný/á

Samsung Electronics Czech and Slovak

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho Business Centrum IV, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: August 2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodné zastúpenie spoločnosti SAMSUNG v Bratislave hľadáme administrativnu podporu na recepcii:
- pomoc pri zabezpečení chodu recepcie, zastupovanie office managerky počas neprítomnosti
- vítanie návštev a starostlivosť o ne (usadenie, občerstvenie..)
- vybavovanie pošty, objednávanie kuriérskych a prepravných služieb, obsluha info-linky
- administratívna podpora podľa požiadaviek zamestnancov (kopírovanie, scanovanie dokumentov, vyhľadávanie informácií na internete, tabuľky, preklady atd)
- pomoc pri organizovaní a zabezpečení firemných podujatí
- objednávanie občerstvenia, kancelárskych potrieb, atď.

Ponúkame príjemný a priateľský kolektív, dynamické prostredie globálneho lídra v oblasti elektroniky, možnosť spoznať novinky a produkty spoločnosti Samsung a získať cennú pracovnú skúsenosť.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku spolu s kontaktnými údajmi (telefónne číslo, mailová adresa).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- zodpovednosť, flexibilita, ochota, presnosť
- príjemné, kultivované vystupovanie

Samsung Electronics CO., Ltd. je svetovým lídrom v oblasti technológií, ktorý otvára ľuďom nové možnosti. Vďaka neustálym inováciám a objavom transformujeme svety televízorov, smartphonov, tabletov, domácich spotrebičov a IT riešení. Zamestnávame 286 000 ľudí v 80 krajinách s ročným obratom 216,7 miliárd USD. Ďalšie informácie nájdete na www.samsung.com

Adresa spoločnosti

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
Business Center IV, Galvaniho 17/C
82104 Bratislava