Pridať inzerát

Junior konzultant

SAM Headhunting Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Vajnorská 8, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača, druhu pracovného pomeru a projektov na ktorých sa podieľa.
  • Termín nástupu: Čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu do malého tímu pre CZ&SK, ktorý pozná alebo chce spoznať, aký je severský/škandinávsky spôsob práce.
Nie sme korporátna spoločnosť, pracujeme na lokálnych aj medzinárodných projektoch a veľkú časť práce si určujeme sami.
Sami sme veľmi flexibilní, niekedy sme v kancelárii v Bratislave, niekedy pracujeme doma. Naša práca je časovo flexibilná, vyžaduje však vysokú mieru organizovanosti a efektívnosti.

Kto ste?

Hľadáme vás, ktorých baví táto podnetná, samostatná a rôznorodá práca, a chcete sa rozvíjať vo svojej profesijnej úlohe. Pravdepodobne už pracujete s náborom / Executive Search v oblasti náboru alebo poradenstva, ale nie je to podmienkou.

Ste človek, ktorý sa zaujíma o ľudí a biznis. Baví vás práca vo vysokom tempe a máte možnosť ovplyvňovať a rozvíjať sa.

Ako človek ste dôveryhodný, zvedavý, podnikavý a rád sa stretávate s ľuďmi. Pracujete štruktúrovane a efektívne. Motivuje vás videnie vecí, ktoré sa dejú a tiež dosahovanie výsledkov.

Budete sa podieľať na budovaní slovenskej a českej organizácie. Úzko spolupracujeme medzi krajinami a hlavne s dánskymi kanceláriami. Poteší nás, ak máte vlastnú sieť zákazníkov a kandidátov. Máte možnosť urobiť krok ďalej svojím pôsobením v rastúcej organizácii a silnej značke s veľkým potenciálom.

Vašimi úlohami bude:

Ponuka služieb, najmä heahunting, recruitment, business development, onboarding a outplacement.
Aktívne získavanie projektov (akvizičná činnosť).
Aktívna komunikácia s klientom a návrh a realizácia jednotlivých fáz projektu.
Samostatná organizácia a realizácia medzinárodných projektov v oblasti headhuntingu kandidátov (analýza pracovnej pozície a vhodného kandidáta, monitoring trhu, vyhľadávanie, výber kandidátov, prezentácia, vyjednávanie).
Príprava prezentačných materiálov, prezentácie kandidátov a overovanie referencií.
Vyhodnocovanie kvality a udržiavanie kontaktu so zákazníkmi a kandidátmi.
Rozvoj a správa vlastného portfólia klientov.
Po úvodnom tréningu o produktoch, procesoch a pomoci s nástrojmi analýz, dostanete vlastné projekty a zákazníkov.

Ponúkame:
Príležitosť stať sa časťou silného tímu skúsených konzultantov a partnerov v nadnárodnej spoločnosti.
Príležitosť férového zárobku a možnosť partnerstva v SAM Headhunting SK&CZ.
Flexibilný pracovný čas.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SAM International je medzinárodná konzultačná spoločnosť s centrálou v Dánsku založená v roku 1993. Dnes má zastúpenie v 12 krajinách. Máme približne 70 konzultantov a v Škandinávii patríme k najväčším a najskúsenejším v regióne. Sloganom spoločnosti je „Hodnota prostredníctvom ľudí“. Pomáhame lídrom a organizáciám vytvárať skutočné hodnoty. Naše metódy a procesy sú kvalitné a overené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov