Pridať inzerát

Stavebný Pracovník

Salvena, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6,5 EUR/hod.Mzda variabilná na základe preukázaných zručností a znalostí.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletná stavebná činnosť od A po Z( príjmeme Murárov, majstrov, tesárov, obkladačov, omietkárov a stavebných robotníkov)
- odbornejšie stavebné práce, práce podľa pokynov nadriadeného
- práca so všetkými stavebnými zariadeniami- vlastné náradie výhodou
- dodržiavanie všetkých technologických a bezpečnostných postupov na stavbe
- zodpovednosť za zverené hodnoty

Všetky potrebné informácie sa dozviete na osobnom pracovnom pohovore.

Mzda formou záloh vyplácaná každých 14 dní . Garantovaná práca na dlhodobé obdobie.

Prijmeme nových kolegov, ktorí majú prax v stavebníctve a chuť pracovať samostatne, ale aj v kolektíve.
Ak ste sa v tomto inzeráte našli, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebné vzdelanie výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

stavebníctva podmienkou
1

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- samostatnosť pri riešení zadelených úloh

Sme stavebná firma, ktorá na Slovensku vytvára domovy pre svojich zákazníkov už vyše 15 rokov.
Orientujeme sa na stavbu rodinných domov a taktiež na všetky stavebné práce spojené s bývaním.
Momentálne rozširujeme naše rady o nových kolegov. Staň sa ním práve ty.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať

Adresa spoločnosti

Jiráskova 52
080 05 Prešov