Pridať inzerát

Junior Operations Manager

Salus Populi, družstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mostová 2, 811 02 Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dozor a zabezpečovanie rôznych firemno-administratívnych procesov, medzi ktoré patria napríklad mesačné uzávierky, evidencia, účtovníctvo, marketingové emaily, fakturácia, porady a iné pravidelné procesy. Medzi náplň práce môže patriť aj komunikácia s klientmi (nie predaj) a zabezpečovanie komunikácie medzi jednotlivými oddeleniami.

Relatívne flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu. Možnosť kariérneho rastu a finančných bonusov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Našou víziou je stať sa TOP Európskou Fin-Tech platformou pre tvorbu a riadenie holdingových spoločností a tak priniesť vysoké zhodnotenie vlastného imania spolu s dividendou z holdingových spoločností.