Pridať inzerát

Recruitment Partner pre Startup

Saltpay

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša misia v SaltPay je jasná - pomáhať malým a stredným podnikom zjednodušovať a zlepšovať ich prevádzku. Sme mladý tím pôsobiaci na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku, v Portugalsku, v Anglicku, v Chorvátsku a aj na Islande a plánujeme expanziu do ďalších krajín.

Tvojou hlavnou úlohou bude loviť tie najlepšie talenty na trhu. Vyberáme si ľudí podľa ich skutočnej hodnoty a ich schopnosti sa rozvíjať, s podnikateľským duchom a zvedavou mysľou.

Ako bude vyzerať tvoj pracovný týždeň?
• Tvoj cieľ je jednoduchý a zároveň komplikovaný: vyhľadávať, nadväzovať kontakt a priťahovať tie najlepšie možné talenty na pracovnom trhu na základe kritérií stanovených lídrami tímov
• Budeš koordinovať celý náborový proces
• Uverejňovať pracovné ponuky a inzercie
• Budeš robiť "pre-screening" hovory s novými nádejnými kandidátmi
• Sprevádzať kandidáta celým výberovým procesom
• Prácovať s databázovým systémom

Hľadáme práve teba ak:

• Máš minimálne 2 roky skúseností s náborovým procesom
• Hovoríš plynule po slovensky a anglicky
• Máš vášeň pre prácu s ľudmi a odhodlanie uspieť
• Si pripravený/á učiť sa, zlepšovať a rozvíjať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti
• Máš rád/rada výzvy, nebojíš sa prevziať zodpovednosť a iniciatívu

Čo Ti ponúkame?

• Prácu plnú výziev a nových možností, v ktorej môžeš uplatniť a rozvíjať svoj potenciál
• Bezkonkurenčný Stock Options Plan
• Možnosť cestovania do naších zahraničných pobočiek
• Komplexný tréningový program
• Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť HO
• Počítač a mobilný telefón
• Multisport karta
• Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Sme tím 500+ ľudí pôsobiacich v pobočkách v Lisabone, Porte, Londýne, Reykjaviku, Kapskom Meste, Budapešti, Varaždine, Prahe a v neposlednom rade v Bratislave. Sme mladá, ambiciózna firma s pevným základom v pôvodných spoločnostiach, ktoré zlúčili svoje dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti inovatívnych operačných, pokladničných a platobných systémov pod značkou Saltpay a prinášajú tak revolučnú zmenu v spôsobe fungovania maloobchodných a gastronomických prevádzov v Európe. Budujeme firmu, ktorá je iná. Počúvame našich zákazníkov, ich potreby aj problémy a flexibilne budujeme ekosystém servisných riešení, aby sme tak automatizovali prevádzkové procesy a zvyšovali efektivitu biznisu. Ak chceš byť súčasťou tejto zmeny na Slovensku, prípadne časom využiť získané skúsenosti aj v ďalších krajinách, ponúkame Ti možnosť pridať sa k nám.

www.saltpay.co
www.saltpay.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Bachanova
E-mail: poslať životopis