Pridať inzerát

Servisný technik / Technický pracovník / Technik

Saltpay

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Podpora, príprava a servisná činnosť pre platobné terminály v teréne
2. Zaškolenie obsluhy na prácu s platobným terminálom
3. Poskytovanie hotline služby

stravné poukážky, firemné vozidlo na výkon pracovného zamerania, notebook, mobilný telefón, odborné zaškolenie, príjemné pracovné prostredie, nové vedomosti a skúsenosti

Odborné zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Servisné stredisko sa nachádza v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Anglický jazyk
Komunikatívnosť
Schopnosť promptne riešiť krízové situácie
Samostatnosť
Počítačová znalosť - excel, word

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od 2012 a poskytuje platobné riešenia pre klientov s kompletnými službami. Pracujeme s prvotriednou technológiou po všetkých stránkach:Softvérové aplikácie sú výsledkom dlhodobého testovania, precíznej certifikácie a pravidelných auditov, zaručujúce rýchly a plynulý time-to-market. Hardvérová platforma pochádza od svetovej jednotky na trhu transakčnej automatizácie. Sme členom skupiny Saltpay. Odkaz na web stránky:

www.saltpay.co

Adresa spoločnosti

Merchant Payment Acquiring Services,s.r.o.
Mlynské nivy 56
821 05 Bratislava-ružinov
www.merchantpas.com