Pridať inzerát

Obsluha rezacieho zariadenia/Laminátor/Brúsič-leštič

Salt06 s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 29. augusta 9/9, Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vo viacerých procesoch výroby dielov pre špičkové automobily:
Narezávanie výstrižkov materiálu na rezacom zariadení (cutter) podľa požadovaných kritérií
Ručné ukladanie strihov do príslušných foriem (laminovanie), ich vákuové balenie a príprava na proces vypekania v zariadení autokláv
Orez, brúsenie a leštenie karbónových výrobkov podľa špecifických požiadaviek zákazníka do finálnej podoby

Práca vhodná pre ženy (laminácia)

Príjemné pracovné prostredie
Odmeňovací systém (variabilná zložka ohodnotenia) odzrkadľujúci kvalitu vykonávanej práce
Možnosť čerpania náhradného voľna v prípade vykonávania nadčasov
Dostupnosť prevádzky (neďaleko železničnej, autobusovej stanice)

Prosíme záujemcov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na emailovú adresu: kslavikova@salt06.com
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať za účelom uskutočnenia osobného pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obsluha rezacieho zariadenia, laminovanie, brúsenie karbónových produktov značnou výhodou

Počet rokov praxe

2

Zmysel pre detail
Precíznoť
Trpezlivosť
Zodpovednosť
Svedomitosť

Spoločnosť Salt06 s.r.o. sa zaoberá produkciou vysoko kvalitných kompozitných výrobkov počnúc návrhom, pokračujúc technickým spracovaním až po samotnú výrobu. Jednotlivé oddelenia spoločnosti zastúpené odborníkmi v danom obore zabezpečujú výrobu konštrukčných a vizuálnych komponentov pre široké spektrum aplikácií najmä v auto-moto a obrannom priemysle. Na zaistenie výsledku prvotriednej kvality a unikátnosti spoločnosť navrhuje a vyrába svoje vlastné nástroje a prípravky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Moskovská 19
811 08 Bratislava