Pridať inzerát

Asistent/ka pre sales oddelenie

Sales House SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 185 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: Ihneď / podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho obchodného partnera, medzinárodne uznávanú spoločnosť Procter&Gamble, aktuálne hľadáme posilu do tímu na pozícii Sales Assistant.

Čo bude tvojou každodennou náplňou práce?

Riešiť požiadavky obchodného oddelenia, aktívna komunikácia so zákazníkom, zasielanie podkladov na zalistovanie nových výrobkov, vyhodnocovanie letákových aktivít a vytváranie dobropisov, kontrola faktúr, objednávanie POS materiálov na obchody, vytváranie reportov, práca so systémom Optima a ďalšie činnosti, ktoré ti rozšíria tvoje obzory a naučíš sa niečo nové. Veľa času stráviš prácou v tabuľkách a s číslami, malo by ťa to baviť :-)

Ponúkame jedinečnú firemnú kultúru založenú na spolupráci, pozitívnej energii, dynamickom a inovatívnom duchu, starostlivosti a dôvere.

Možnosti rozvoja v prostredí, ktoré ťa bude inšpirovať k profesionálnemu a osobnému rastu.

Široká škála projektov a úloh, ambiciózne ciele a nezávislosť pri ich dosahovaní.

Hľadáme tímového hráča/hráčku, ktorý/á sa bude spolu s nami rozvíjať a rásť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratívy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizačné schopnosti, komunikácia, samostatnosť, zodpovednosť, dôkladnosť a vedieť nárazovo pracovať pod stresom sú tvojou prirodzenou súčasťou. Vysoká znalosť balíka Microsoft Office (hlavne Excel, Outlook) je pri tejto pozícii nevyhnutná.

Sme full servisová sales promotion agentúra, ktorej cieľom je zabezpečiť efektívny kontakt so zákazníkom na mieste predaja. Poskytujeme služby: merchandising, prenájom obchodných zástupcov, instore ochutnávky, demonštrácie, sampling, eventy, road show. Spoločnosť Sales House patrí podľa odborného mesačníka Stratégie a týždenníka Trend do TOP 3 sales-promotion agentúr na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov