Pridať inzerát

Obchodná zástupkyňa / obchodný zástupca

Sales House SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacmožnosť až 30% bonus zo mzdy
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho obchodného partnera, spoločnosť JTI, hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozícii Trade Marketeer (obchodný zástupca/obchodná zástupkyňa)

Na tejto pozícii budete zodpovedať za realizáciu všetkých aspektov obchodnej činnosti spoločnosti JTI, t. j. distribúciu a reklamu produktov JTI vo vašom regióne. Pod vedením Area Sales Managera budete zabezpečovať plnenie cieľov spoločnosti JTI v oblasti podpory predaja a prieniku na trh, zvyšovanie distribúcie výrobkov, kvalitné umiestňovanie propagačných materiálov a realizáciu predaja a propagácie u zákazníkov (reťazce a nezávislé predajne potravín, tabakových výrobkov a čerpacie stanice) vo vašom zverenom regióne.

Plánovanie a realizácia pravidelných návštev zákazníkov s dohodnutou frekvenciou, rozvoj obchodných vzťahov, monitorovanie dodržiavania dohodnutých podmienok a marketingových aktivít.
Kontrola zásob, vytváranie objednávok. Umiestňovanie propagačných a reklamných materiálov.
Realizácia trade marketingových aktivít. Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, nadväzovanie a rozvíjanie dobrých pracovných vzťahov s novými zákazníkmi.

Vyjednávanie obchodných podmienok so zákazníkmi.

Zabezpečenie dostupnosti výrobkov JTI na mieste predaja.

Efektívne plánovanie trás a každodenných činností.

Vedenie presných, pravdivých a pravidelne aktualizovaných záznamov o zákazníkoch. Pravidelný reporting.

Systematické získavanie a poskytovanie informácií o aktuálnom vývoji na trhu.

Spolupráca v rámci predajného tímu a s ostatnými tímami.

Sme certifikovaný TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku s dlhodobým dvojciferným obchodným rastom

Jedinečná firemná kultúra spolupatričnosti, pozitívnej energie, dynamického a inovatívneho ducha, starostlivosti a dôvery

Konkurencieschopné platové ohodnotenie (spolu s predajnými a ročnými bonusmi) a atraktívny balík benefitov vrátane zdravotnej starostlivosti, životného poistenia a dôchodkového zabezpečenia

Priebežné možnosti rozvoja v nadnárodnom prostredí, ktoré vás budú inšpirovať k profesionálnemu a osobnému rastu

Pestrá škála projektov a úloh, ambiciózne ciele a samostatnosť pri ich dosahovaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

FMCG ( ideálne v potravinárstve).

Počet rokov praxe

2

Ovládate jednanie so zákazníkmi, plánovanie trás a predajných stretnutí, vytváranie objednávok, vyjednávanie o podmienkach.

Máte dobré komunikačné a prezentačné schopnosti.

Ste samostatná/ý, flexibilná/ý a otvorená/ý zmenám.

Máte ochotu a schopnosť učiť sa.

Máte nadšenie a vytrvalosť pre dosahovanie individuálnych a tímových cieľov.

Sme full servisová sales promotion agentúra, ktorej cieľom je zabezpečiť efektívny kontakt so zákazníkom na mieste predaja. Poskytujeme služby: merchandising, prenájom obchodných zástupcov, instore ochutnávky, demonštrácie, sampling, eventy, road show. Spoločnosť Sales House patrí podľa odborného mesačníka Stratégie a týždenníka Trend do TOP 3 sales-promotion agentúr na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov