Pridať inzerát

Pokladník/pokladníčka

Salamandra Resort,a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Salamandra Resort, Hodruša - Hámre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladná mzda: plus príplatky podľa zákonníka práce
  • Termín nástupu: december 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj skipassov v pokladniach lyžiarskeho strediska SALAMANDRA RESORT počas trvania lyžiarskej sezóny 2021/2022
- poskytovanie informácií o stredisku a o možnostiach využitia skipassov
- vykonávanie denných uzávierok pokladní
- hmotná zodpovednosť za finančnú hotovosť, zverené pracovné prostriedky a stav pokladne

- v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipassov
- Friends & Family rate ... zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov v rámci voľnej ubytovacej kapacity v sieti našich hotelov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Poslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Salamandra Resort,a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.
Odpovedať budeme len záujemcom vybraným do prvého kola výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
- úsmev a optimizmus
- spoľahlivosť, precíznosť
- pracovné nasadenie a chuť pracovať
- tímová spolupráca, bezkonfliktnosť.

Sme spoločnosťou, ktorej hlavným predmetom činnosti je prevádzka lyžiarskeho strediska v Banskej Štiavnici.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov