Výrobný pracovník - BMW X1, X2 a MINI Cooper - 16,73€ / hod.

Sagius Uitzenders BV

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Born, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16,73 - 25 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme posledné miesta s nástupom od 9.9. !!

Práca vo výrobe BMW X1, X2 a MiniCooper je možná na 3 rônych oddeleniach :

1. Výroba
• Pracovník výroby montážnej linky
• Lakovňa (tu može byť náplň lepenia dielov, ktoré by nemali byť natreté, oprava
na mieste pre skúsených maliarov) tu nie sú potrebné odborné znalosti , ale
mali by ste byť ochotní pracovať v takom oddelení, pretože farba zapácha
• Body" : príprava oceľových dielov do formy pred robotickým zváraním a všetky
ostatné práce (trochu technickejšie)

2. Logistika
• Vodič vysokozdvižného vozíka / retraku
• Order picking" môžu to byť malé diely pre montážnu linku
• E-frame driver" vodičský preukaz B. Jazdíte vozíkom vo fabrike s vybratými časťami pre montážnu linku

3. Oddelenie kvality
• Inšpektor konečných výrobkov, musí mať vodičský preukaz B, riadiť auto na testovacom páse, prejsť autom cez umývačku riadu, test sluchu atď..
Vizuálny test na škrabance. Veľmi jednoduchá a pekná práca pre seriózneho muža/ženu s vodičským preukazom

Ak ste vhodným uchádzačom na jednu z pozícií a viete komunikovať na vyššej úrovni v anglickom / nemeckom jazyku, Pošlite nám svoj životopis s fotografiou.

Náborový proces pozostáva aj z úspešného vykonania online testu v cudzom jazyku.

Vodičský preukaz kategórie B je podmienkou iba na niektorých pozíciách.

Pracovná doba denne je 7,84h / 39,2h za týždeň.
Nadčasy v sobotu budú možné od septembra a vypláca sa oproti 150% = 25€ / brutto hod.

Podmienka : Výška od 165 cm do 192 cm max!

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / 102,50€ / brutto týždenne
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
(k dispozícii zadarmo)
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Výberové konanie sa bude realizovať formou testu v cudzom jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pre ktorú je pozícia určená vyrába BMW X1 a modely MINICooper

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Sagius Uitzenders predstavuje neobyčajnú agentúru pre flexi pracovníkov, ktorá využíva množstvo nadobudnutých skúseností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt