Pridať inzerát

Účtovník

SAG Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chocholná - Velčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidencia, účtovanie, párovanie a kontrola došlých faktúr, dobropisov
zakladanie a starostlivosť o kmeňové dáta v SAPe z účtovného pohľadu
bankový styk, úhrada faktúr
pravidelná príprava podkladov k DPH
vyučtovanie služobných ciest, účtovanie stravných lístkov
účtovanie miezd
príprava a spracovanie mesačných uzávierok a spolupráca pri daňových priznaniach
spolupráca pri riešení účtovných a administratívnych zaležitostí s inými oddeleniami
vypracovanie pravideľných prehľadov, výkazov a podania na DÚ

13.plat v 100% výške
zázemie a stabilitu prosperujúcej spoločnosti
možnosti ďalšie profesijného rozvoja
dochádzkový bonus
možnosť využívať krytú plaváreň
rôzne celofiremné akcie
flexibilná pracovné doba
možnosti práce z domu

Ak Vás pracovná ponuka oslovila, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
znalosť Zákona o účtovníctve
znalosť postupov účtovania a ostatné príslušné zákony a predpisy z oblasti účtovníctva
znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni
znalosť SAP, MS Office

Salzburger Aluminium Group (SAG) je rakúska rodinná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1992 kúpou spoločnosti Dipl. Ing. Josef Wöhrer zo spoločnosti Aluminium-Industrie-Aktien-Gesellschaft (AIAG), ktorá bola založená už v roku 1897. Od tejto doby sa spoločnosť neustále rozrastá ako rodinný podnik do skupiny s viac ako 1100 zamestnancami.

Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov systémov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel. Spoločnosť s ústredím v Lend a Schwarzach / Salzburg, Viedeň a deviatimi zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá, ako je kvapalný vodík, ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania, ako je reocasting, tiež robia SAG Group lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov