Pridať inzerát

Operátor ohraňovacieho lisu

SAG Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: SAG Slovakia, Chocholná - Velčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 170 EUR/mesiac1 170 EUR/mesiac + variabilná zložka 10% + preplácané nadčasy + 13.plat SZČO - OD 10 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si zamestnanie?
Vieš čítať výkresovú dokumentáciu?
Máš skúsenosti s prácou na ohraňovacom lise?
Lisovacie a s tým spojené zámočnícke práce ti nie sú cudzie?
Tak potom si to práve TY koho hľadáme do nášho teamu!

Do nášho nového výrobného závodu v Chocholnej-Velčiciach hľadáme kolegu, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
- ohýbanie výrobkov podľa pracovného postupu a výkresovej dokumentácie
- práca na ohýbacom stroji, ohraňovacom lise
- lisovacie a s tým spojené zámočnícke práce pri výrobe nádrží a iných výrobkov z kovu
- zámočnícke práce, montážne práce, údržbárske a baliace práce
- kontrola výrobkov

- nové, čisté pracovné prostredie spĺňajúce najprísnejšie normy
- bohatý sociálny program spoločnosti
- 13.plat (vyplácaný vo výške 100%)
- preplácanie nadčasov
- odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa
- bezplatné jazykové vzdelávanie (kurz anglického a nemeckého jazyka na pracovisku)
- športový deň pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- krytá plaváreň zdarma pre zamestnancov spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- stabilné pracovné miesto
- možnosť zaškolenia

Základná zložka mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti, schopnosti a skúsenosti

V prípade, že nemáte ukončené vzdelanie technického zamerania budú rozhodujúce Vaše osobnostné predpoklady, znalosti a predchádzajúca prax.

Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické alebo príbuzné zameranie

Ostatné znalosti

SAP R/3 - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- praktické skúsenosti v oblasti strojárstva/strojného zámočníctva
- technické myslenie
- čítanie technickej dokumentácie
- precíznosť, zmysel a orientácia pre detail
- preukaz žeriavnika, preukaz viazača bremien – výhodou

Salzburger Aluminium Group (SAG) je rakúska rodinná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1992 kúpou spoločnosti Dipl. Ing. Josef Wöhrer zo spoločnosti Aluminium-Industrie-Aktien-Gesellschaft (AIAG), ktorá bola založená už v roku 1897. Od tejto doby sa spoločnosť neustále rozrastá ako rodinný podnik do skupiny s viac ako 1100 zamestnancami na 12 miestach po celom svete. Podiel spoločnosti na vývoze predstavuje 90 %.

Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov systémov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre automobilový, úžitkový a železničný priemysel. Spoločnosť s ústredím v Lend a Schwarzach / Salzburg, Viedeň a deviatimi zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá, ako je kvapalný vodík, ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania, ako je reocasting, tiež robia SAG Group lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Chocholná-Velčice 999
913 04 Chocholná-Velčice