Pridať inzerát

Vedúca/vedúci v internetovom obchode

Safety First s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac(nástupný plat, 100-400 EUR motivačná zložka závisí od kvalifikácie a výkonu v práci)
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme internetový sexshop na trhu od roku 2009, 10x víťaz 1. miesta v súťaži ShopRoku. Usilujeme sa naplno uspokojiť všetky zákaznícke potreby a rásť každý rok o desiatky %, preto potrebujeme do nášho kolektívu novú posilu. Ak sa k nám chceš pridať, neváhaj nám zaslať svoj životopis na hcslovakia@gmail.com aj so súhlasom s GDPR.

Hlavnou náplňou práce je:
- Zabezpečovanie plynulého chodu pracoviska,
- Prijímanie a zaškoľovanie nových pracovníkov, rozdeľovanie úloh (vypracovávanie rozpisov), evidencia dochádzky, dovoleniek, nadčasov...
- Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností,
- Spracovanie objednávok/fakturácia a zákaznícky servis (e-mailová a telefonická komunikácia),
- Prijímanie sťažností zákazníkov, vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi,
- Vedenie predpísanej dokumentácie a podkladov na mzdové účely,
- Zefektívňovanie práce na sklade,
- Kontrola personálu a plnenia úloh,
- Máš priestor na vlastnú sebarealizáciu a môžeš meniť, či navrhovať rôzne vylepšenia...

- Práca v etablovanej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie,
- Možnosť ďalšieho vzdelávania v oblasti obchodu, komunikácie a vendor marketingu,
- Práca v priateľskom mladom kolektíve a príjemnom prostredí,
- Adekvátne ohodnotenie podľa skúseností a praxe,
- Mimoriadne bonusy za aplikovanie inovácií a optimalizácií.

Ďakujeme za prejavený záujem. CV zasielaj v slovenskom jazyku na e-mail hcslovakia@gmail.com a nezabudni na vetu: „Spoločnosti Safety First s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe.“

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov telefonicky. Následne v rámci výberového konania absolvuješ online osobný individuálny rozhovor cez WhatsApp, ako aj ďalšie časti, ktoré nám pomôžu spoznať Tvoju osobnosť a odborné predpoklady pre pracovnú pozíciu a následne absolvuješ osobný pohovor s dohodnutím presného termínu nástupu a podpísaním zmluvnej dokumentácie v Tvojom novom pracovisku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť a trpezlivosť,
- Lojálnosť a flexibilita,
- Aktívny prístup k práci, tzn. nečakáš len na pokyny, ale sama/sám hľadáš riešenia, možnosti a riadiš i organizuješ,
- Schopnosť pracovať pod tlakom,
- Skúsenosti s riadením a rozdeľovaním úloh personálu výhodou,
- Orientácia na zákazníka.

Ostatné znalosti:
Word, Excel, práce v interných ecommerce systémoch, ERP stredne pokročilý a ekonomické základy.

Sme internetový obchod s kondómami a erotickými pomôckami s históriou od roku 2009, 10x sme vyhrali 1. miesto v súťaži ShopRoku. Usilujeme sa naplno uspokojiť všetky zákaznícke potreby a rásť každý rok o desiatky %.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Černovská 5
01008 Žilina